Proč studovat EK?

Jsme součástí Elektrotechnické fakulty ČVUT v Praze – nejlepší elektrotechnické a informatické fakulty v ČR. Na EK proto najdete špičkové technické zázemí a odborníky světové třídy.

Na EK panuje přátelská atmosféra. Studium programu Elektronika a komunikace není jen o docházení na přednášky a měření v laboratořích. Studenti tvoří dobru partu a na pivo s nimi občas zajdou i učitelé.

V rámci studia máte možnost vyjet do zahraničí. Ve Francii nebo na Taiwanu naberete zkušenosti, procvičíte jazyk a vrátíte se s druhým diplomem. Double Degree program můžete absolvovat na National Taiwan University of Science and Technology nebo s institucí EURECOM

Spolupracujeme s řadou významných technologických firem a spousta zadání bakalářských a diplomových prací vyplývá z jejich skutečných potřeb. Ještě v rámci studia tak můžete nabrat zkušenosti při práci na projektu z praxe.

Absolvent(ka) programu Elektronika a komunikace se nemusí bát nezaměstnanosti. Většina našich studentů si najde práci již během studia. Může to být kavárna, ale taky práce u předních firem v oboru, jako třeba ST microsystems, Rohde & Schwarz nebo Škoda Auto.

Je to málo a stále váháte s podáním přihlášky? Podívejte se na další důvody, proč je FEL ta správná volba pro vaši kariéru!